Fiesta Koltuk
İletişim
Adres:
Mahmudiye Mah. 28. Mobilya Sk. No:11 İNEGÖL/BURSA - TURKEY
Telefon:
+90 224 715 06 69 - +90 539 681 78 82
E-Bülten
Copyright © 2017 Fiesta Koltuk . All Rights Reserved.
jennifer light
  • Hakkımızda
  • Misyon
  • Vizyon

Biz Kimiz ?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve tasarımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Fiesta Koltuk girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan Tüketicisine en kaliteli ve en konforlu ürünü sunmayı ilke edinerek, 2010 Yılında İnegöl'de faliyete başlamıştır

Fiesta Koltuk, geçen yıllar içerisinde ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istirara dönüşmüş ve Sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yeri almıştır. Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 3.000 m2 kapalı alan ile hizmet vermektedir.

Misyon

Fiesta ailesi olarak benimsediğimiz misyonumuz; AR-GE çalışmalarımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun, hayatınızı kolaylaştıracak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu koltuklar üretmektir.

Vizyon

Zamanın ilerisinde adımlar atarak, beklentilerin üzerinde ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunarak markamızı sağlamlaştırmak, Türk ürün kalite imajını yaygınlaştırmak ve bu yolla geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.